7 Cudów Świata Pojedynek: Agora ¦ dodatek do gry ¦ UNBOXING [2020]

Nowy dodatek do 7 Cudów Świata Pojedynek? Nie mogłem się oprzeć! Nowa plansza, karty senatorów, nowy warunek zwycięstwa, nowe cuda, a wszystko to w małym pudełeczku, które najwyższy czas otworzyć!

„”Człowiek jest zwierzęciem politycznym
Podczas posiedzeń senatu zapadają decyzje, które zaważą na losach cywilizacji. Tymczasem w ciemnych korytarzach spiskowcy realizują własne cele…
Dodatek Agora wprowadza senatorów, którzy dążą do zwiększenia swoich wpływów. Z ich udziałem spróbujecie przejąć kontrolę nad przebiegiem posiedzeń, by czerpać korzyści z wydawanych dekretów. Będziecie też mogli zwrócić się o pomoc do spiskowców, którzy swoimi knowaniami mogą zupełnie zmienić układ sił.
Dodatek wprowadza również nowy warunek zwycięstwa: dominację polityczną.
Co wnosi dodatek?
Pole rozgrywki zostaje rozszerzone o planszę senatu podzieloną na 6 sal posiedzeń. Za pomocą nowych kart senatorów (które dokładamy do kart epok) będziemy zdobywali wpływy w konkretnych salach, co zapewni nam profity w trakcie gry oraz pod koniec.
Związany z tym nowy warunek końca gry: jeśli jeden z graczy będzie kontrolował wszystkie 6 sal posiedzeń senatu, natychmiast wygrywa.
Karty spisku reprezentujące tajne działania, które możemy przygotować i aktywować w karcie gry.
2 nowe cuda, 2 nowe żetony postępu oraz znaczniki militarne, które odnoszą się ściśle do tego dodatku.”