Wiedźmin: gra przygodowa [EP1] ¦ pełna rozgrywka ¦ zasady gry ¦ PLANSZÓWKI CYFROWO#1 [2021]

Sprawdźmy jak wygląda cyfrowa edycja gry planszowej „Wiedźmin: gra przygodowa”. W pierwszym epizodzie poznacie zasady gry oraz rozegramy partię jako Wiedźmin, a naszym przeciwnikiem na wirtualnej planszy będzie Jaskier oraz Triss Merigold. Czy Wiedźmin da radę jako pierwszy rozwiązać trzy główne zadania? zapraszam do oglądania!

„Wiedźmin: Gra Przygodowa to cyfrowa adaptacja gry planszowej CD PROJEKT RED osadzonej w brutalnym, mrocznym świecie fantasy znanym z serii o Geralcie z Rivii. Wyrusz w jedyną w swoim rodzaju podróż po świecie Wiedźmina i podejmij się różnorodnych zadań, takich jak polowania na krwiożercze bestie czy odkrywanie pradawnych tajemnic.
Wciel się w jedną z czterech postaci znanych z książek i gier: łowcę potworów Geralta z Rivii, przebiegłą czarodziejkę Triss Merigold, krasnoludzkiego wojownika Yarpena Zigrina oraz szelmowskiego barda Jaskra. Każda z postaci ma unikalne umiejętności i wiele sposobów na pokonanie przeszkód — wybór należy do ciebie: chcesz wygrać walką, przy pomocy wdzięku, czy może uciekniesz się do dyplomacji?”